[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: maxizh  
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Лодзь - Рівне
Лодзь - Рівне
leonДата: Понедельник, 07.04.2008, 18:27 | Сообщение # 1
Сообщений: 43
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Пора вже задуматись над цією гонкою. Думаю що варто бути оптимістами! Дуже гідна поразка в Ополі, думаю що і в Лодзі можна показати характер, а може й виграти!
Speedway_85Дата: Вторник, 08.04.2008, 14:50 | Сообщение # 2
Сообщений: 25
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Quote (leon)
Пора вже задуматись над цією гонкою.

Задумуватись потрібно керівникам команди, а не нам. Якщо вони не зроблять ніяких висновків, то нічого нам в цьому сезоні хорошого не світить.


Рівне ЧЕМПІОН !!!!!!!!!!!!!!!
Admin4ikДата: Вторник, 08.04.2008, 15:32 | Сообщение # 3
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Speedway_85)
Якщо вони не зроблять ніяких висновків, то нічого нам в цьому сезоні хорошого не світить.

Висновків з чого?
ZhuchkaДата: Вторник, 08.04.2008, 19:38 | Сообщение # 4
Уважение
[ ]
Quote (Speedway_85)
Задумуватись потрібно керівникам команди, а не нам. Якщо вони не зроблять ніяких висновків, то нічого нам в цьому сезоні хорошого не світить

А ти в цьому ще сумніваешся? lol lol Та немає чим робить висновки!

Admin4ikДата: Вторник, 08.04.2008, 21:18 | Сообщение # 5
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Zhuchka)
А ти в цьому ще сумніваешся? Та немає чим робить висновки!

Ти підеш на спідвей 4 травня?
ZhuchkaДата: Вторник, 08.04.2008, 22:59 | Сообщение # 6
Уважение
[ ]
Quote (Admin4ik)
Ти підеш на спідвей 4 травня?

ДА! Але, сумніваюсь що я там побачу щось видовищне у виконанні українських гонщиків, хіба що Колодій ст. на рідному треці щось покаже. Полякам якшо бабло дадуть то поїдуть, якшо не.......... то взагалі можуть не приїхать biggrin
Admin4ikДата: Вторник, 08.04.2008, 23:13 | Сообщение # 7
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Zhuchka)
ДА! Але, сумніваюсь що я там побачу щось видовищне у виконанні українських гонщиків, хіба що Колодій ст. на рідному треці щось покаже. Полякам якшо бабло дадуть то поїдуть, якшо не.......... то взагалі можуть не приїхать

тоді в мене виникае питання чому ти пишеш такі речі,якшо говориш таке,то взагалі навіщо туди ходити.створи свою команду,керуй нею,відповідай за результати,бо в тебе є чим думати і робити висновки,а в інших ні.....
kletsДата: Четверг, 10.04.2008, 10:39 | Сообщение # 8
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (Zhuchka)
Полякам якшо бабло дадуть то поїдуть

Ти весь час команди плутаєш: ця команда всім гонщикам дає бабло, та, що не давала бабло гонщикам, то інша команда cool
Speedway_85Дата: Четверг, 10.04.2008, 11:25 | Сообщение # 9
Сообщений: 25
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Quote (Admin4ik)
Quote (Speedway_85) Якщо вони не зроблять ніяких висновків, то нічого нам в цьому сезоні хорошого не світить.

Висновків з чого?

Висновки потрібно робити про готовність наших спортсменів до виступів, а готовність , окрім Франкува, дорівнює нулю. Це показала гонка в неділю. Якщо спортсмени не будуть тренуватися, то результат навіть на домашньому треці кращим не буде.


Рівне ЧЕМПІОН !!!!!!!!!!!!!!!
kletsДата: Четверг, 10.04.2008, 11:55 | Сообщение # 10
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (Speedway_85)
Якщо спортсмени не будуть тренуватися, то результат навіть на домашньому треці кращим не буде.

Ти хочеш сказати, що якщо Колодій потренується в нас на треці, то привезе більше одного очка? lol
leonДата: Четверг, 10.04.2008, 17:47 | Сообщение # 11
Сообщений: 43
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Як же я ненавиджу дві речі. Перша це песимізм... Типу все, ми здули сто відстоків, гонка - лажа, всі наші лохі, нема кому їздити, бла-бла-бла... Всі розумні... А я б порекомендував всі тим хто так вважає спробувати самому щось організувати.. Хай побачить що це таке! А друга це пофігізм. Часто люди які вважають себе фанатами спідвею кажуть : "А на фіга туди йти, все одно наші гарантовано виграють (програють)." Ахтунг! Ті хто таке роблять автоматично перестають бути фанами!! Вони стають зичайними "зіваками", які йдуть лише на гонки, які гарантовано цікаві, а бувають же такі випадки коли фаворит програє, чи виграє у дуже тяжкій боротьбі. Раджу вам про це задуматись і не бути такими, бо таких надто багато.. dash2

Сообщение отредактировал leon - Четверг, 10.04.2008, 17:49
BorisДата: Четверг, 10.04.2008, 18:11 | Сообщение # 12
Сообщений: 215
Уважение
[ 7 ]
Награды:
За 500 постов
Я чомусь переконаний,що встигнуть (всі хто хоче) нормально потренуватися і техніку підготувати,шкода що все у нас робиться в останній момент,але не все залежить тількі від команди.

Слушай всех, прислушивайся к немногим, решай сам!!!
Speedway_85Дата: Четверг, 10.04.2008, 22:15 | Сообщение # 13
Сообщений: 25
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Quote (klets)
Ти хочеш сказати, що якщо Колодій потренується в нас на треці, то привезе більше одного очка? lol

Тобі дійсно потрібна відповідь??? Чи ти просто хочеш настроїти людей проти себе ? Бо з тобою серйозно ні про що не можна говорити !?!?!?!

Додано (10.04.2008, 21:15)
---------------------------------------------

Quote (leon)
Як же я ненавиджу дві речі. Перша це песимізм... Типу все, ми здули сто відстоків, гонка - лажа, всі наші лохі, нема кому їздити, бла-бла-бла... Всі розумні... А я б порекомендував всі тим хто так вважає спробувати самому щось організувати.. Хай побачить що це таке! А друга це пофігізм. Часто люди які вважають себе фанатами спідвею кажуть : "А на фіга туди йти, все одно наші гарантовано виграють (програють)." Ахтунг! Ті хто таке роблять автоматично перестають бути фанами!! Вони стають зичайними "зіваками", які йдуть лише на гонки, які гарантовано цікаві, а бувають же такі випадки коли фаворит програє, чи виграє у дуже тяжкій боротьбі. Раджу вам про це задуматись і не бути такими, бо таких надто багато.. dash2

А ти вболівальник, чи зівака ??


Рівне ЧЕМПІОН !!!!!!!!!!!!!!!
BorisДата: Пятница, 11.04.2008, 10:56 | Сообщение # 14
Сообщений: 215
Уважение
[ 7 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (Speedway_85)

Тобі дійсно потрібна відповідь??? Чи ти просто хочеш настроїти людей проти себе ? Бо з тобою серйозно ні про що не можна говорити !?!?!?!

А ти спробуй його серйозно не сприймати! biggrin


Слушай всех, прислушивайся к немногим, решай сам!!!
Speedway_85Дата: Пятница, 11.04.2008, 11:18 | Сообщение # 15
Сообщений: 25
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Quote (Boris)
А ти спробуй його серйозно не сприймати! biggrin

А воно саме по собі так виходить !!! biggrin


Рівне ЧЕМПІОН !!!!!!!!!!!!!!!
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » Лодзь - Рівне
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: