[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

Форум » Міжнародний спідвей » Гонщики » Збигнев Червинский (Силён невероятно!!!)
Збигнев Червинский
maxizhДата: Четверг, 16.10.2008, 11:54 | Сообщение # 46
Сообщений: 211
Уважение
[ 8 ]
Награды:
За 500 постов
Идея не плохая, вот только сложно это сделать. Начнём с того, что многие участники фан-клуба есчё не совершеннолетние, и деньги им прийдётся просить у своих родителей, а это негатив. Последуют звонки с упрёками.
BorisДата: Четверг, 16.10.2008, 12:05 | Сообщение # 47
Сообщений: 215
Уважение
[ 7 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (maxizh)
Последуют звонки с упрёками.

Я и не предлагал брать на это деньги у родителей,тем более выискивать их какими бы то не было другими не честными путями,предлагаю просто у кого ЕСТЬ ВОЗМОЖНОСТЬ.Если поддержит большинство,можно разработать механизм "скидывания".
Кстати,вчера,Збигнву стало опять хуже,теперь подключен к аппарату искусственногог дыхания.


Слушай всех, прислушивайся к немногим, решай сам!!!
vreveraДата: Четверг, 16.10.2008, 12:29 | Сообщение # 48
Сообщений: 11
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Вболівальники, треба якось придумати як ці кошти йому доставити. Батьки вже тут? Тримайся Збигнев.

Vetal
TygrysДата: Четверг, 16.10.2008, 13:00 | Сообщение # 49
Сообщений: 95
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Доставити гроші не проблема. Треба спочатку їх зібрати. Які є ідеї?
vreveraДата: Четверг, 16.10.2008, 13:07 | Сообщение # 50
Сообщений: 11
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Рахунок на нього може відкрити тільки він, можливо якби батьки відкрили рахунок, то туди могли б усі бажаючі перераховувати гроші. Та і керівництво команди зробило повідомлення для вболівальників через ЗМІ про можливість надання фінансової допомоги гонщику і його сімї.

Vetal
DarkLightДата: Четверг, 16.10.2008, 13:17 | Сообщение # 51
Сообщений: 184
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Со счетом слишком проблемно, лучше чтоб кто-то взялся сам собрать и просто передать... Есть кто-то кто согласен собрать?

Улыбайся, завтра будет хуже :)
wefДата: Четверг, 16.10.2008, 13:18 | Сообщение # 52
Сообщений: 3
Уважение
[ 0 ]
Награды:

тел 8050 370 69 29 Сергій. подзвоніть хто буде відповідальний за збір коштів.
vreveraДата: Четверг, 16.10.2008, 13:25 | Сообщение # 53
Сообщений: 11
Уважение
[ 0 ]
Награды:

І хто буде збирати кошти, треба чесна і відповідальна людина. Рахунок в цьому випадку виключає зникнення коштів.

Vetal
TygrysДата: Четверг, 16.10.2008, 13:49 | Сообщение # 54
Сообщений: 95
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Тут було б непогано, якби кудись люди могли підійти і залишити гроші. Наприклад, офіс десь в центрі, або недалеко, тобто в зручному місці. Тоді інфу на головну сторінку сайта поставим і думаю буде результат. Потім зв"язуємось з керівництвом команди і вирішуємо, як краще використати гроші. Да, ще список скласти пофамільно тих, хто гроші буде давати, для порядку. Ну і щоб подякувати потім на головній сайту
Admin4ikДата: Четверг, 16.10.2008, 14:05 | Сообщение # 55
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Не кожен зможе знайти час щоб стояти і збирати гроші і не кожен прийде в один і той самий час!Тому думаю може нам зібратись на вихідних,десь в обід біля треку і тоді здати гроші!На сайті зробим оголошення(не тільки на цьому,хто де зможе напише чи передасть) щоб о конкретній годині зібрались всі і допомогли хто чим може.....чекаємо на ваші пропозиції!Не будьте осторонь цієї проблеми!!!
vreveraДата: Четверг, 16.10.2008, 15:05 | Сообщение # 56
Сообщений: 11
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Найкращий варінт дісно комусь в офіс, погоджуюсь. На вихідних не всі у межах міста. А так підійти, записати реквізити здати гроші, а адміністрація або рідні вже вирішать куди їх направити. Тільки треба вже це організовувати, тому що допомога вже потрібна Збігневу.

Vetal
РОМАШКАДата: Четверг, 16.10.2008, 15:38 | Сообщение # 57
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

Boris, молодець,це найкраща ідея,після неї можна і всі остальні організувати,а така допомога ніколи не завадить!!!!!а мені здається що найкращий варіант запропонував Admin4ik, !!! ну не знаю,давайте будемо всі вирішувати це питання,і нехай всі пишуть свої пропозиції,тільки одне НАЙВАЖЛИВІШЕ- не потрібно це все затягувати!!!!!

Я дуже люблю спідвейчік ))))
TygrysДата: Четверг, 16.10.2008, 16:01 | Сообщение # 58
Сообщений: 95
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Якби можна було в холлi Кiнопалацу когось посадити, щоб грошi приймав. Можна по черзi. Все ж таки вони мають вiдношення до спiдвею в цьому сезонi. Треба щоб керiвництво дало згоду
РОМАШКАДата: Четверг, 16.10.2008, 16:14 | Сообщение # 59
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

ага,можна і так,але просто треба знайти відповідальних,та надійних таких людей які нерівнодушні до спідвею та до великої та страшної проблеми яка виникла :(,щоб бути впевненими,що гроші попадуть на лікування Салатки,а не кудись комусь у карман,самі знаєте які у нас зараз люди!!! Збігнєв сонечко тримайся,все буде добре,ми всі дуже за тебе переживаємо!!!!!!!!! dash2

Додано (16.10.2008, 15:14)
---------------------------------------------
ой..........як тільки уявлю,аж мурашки по шкірі йдуть............піду поплачу:(


Я дуже люблю спідвейчік ))))
TygrysДата: Четверг, 16.10.2008, 16:23 | Сообщение # 60
Сообщений: 95
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Грошi пiдуть на закупку лiкiв безпосередньо. Тут нема навiть питань. Питання, як органiзувати збiр коштiв. Треба пропозицii
Форум » Міжнародний спідвей » Гонщики » Збигнев Червинский (Силён невероятно!!!)
Поиск: