[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

  • Страница 3 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 9
  • »
Форум » Міжнародний спідвей » Гонщики » Збигнев Червинский (Силён невероятно!!!)
Збигнев Червинский
DarkLightДата: Понедельник, 13.10.2008, 14:52 | Сообщение # 31
Сообщений: 184
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Последняя информация, что сегодня в днем он еще в коме... Верим, что будет хорошо!

Улыбайся, завтра будет хуже :)
РОМАШКАДата: Понедельник, 13.10.2008, 15:37 | Сообщение # 32
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

Хто знає,а він лежить і нас в міській лікарні,чи ні ????? Також дуже сподіваюсь та тримаю кулачки за нього!!!!!Думаю що все скоро налагодиться,буду навіть за нього молитися !!!!

Я дуже люблю спідвейчік ))))
DarkLightДата: Понедельник, 13.10.2008, 21:12 | Сообщение # 33
Сообщений: 184
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Да, вроде Збигнев в городской... попробую вечером позвонить туда спросить, правда не факт что мне скажут...(((

Додано (13.10.2008, 20:12)
---------------------------------------------
Цытирую: "Червински пока находится без сознания, в легкой коме. Руками и ногами шевелит. Насколько я понимаю, ждут когда спадёт гематома, чтобы приводить в сознание. "
( http://forum.speedway.ru/index.php?showtopic=3163&st=135 )


Улыбайся, завтра будет хуже :)

Сообщение отредактировал DarkLight - Понедельник, 13.10.2008, 20:58
РОМАШКАДата: Понедельник, 13.10.2008, 21:37 | Сообщение # 34
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

А давайте,якщо дізнаємось де він,всі до нього сходимо провідаємо,ви як на це дивитесь ?????????????? blush

Я дуже люблю спідвейчік ))))
NymeronДата: Понедельник, 13.10.2008, 23:54 | Сообщение # 35
Сообщений: 17
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Нас до нього ніхто не пустить бо він лежить в реанімації.
РОМАШКАДата: Вторник, 14.10.2008, 15:41 | Сообщение # 36
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

я знаю,що він лежить в міській лікарні,моя мама ходить до лікаря,він також фанат,і дуже часто до нього заходить,каже що він дуже подертий,наче покусаний,тіло в зеленці,в свідомість ще не приходив,голова у нього забинтована,та лежить на рушнику,бо трохи тече.його батьки виїхали вчора в Рівне.Будемо сподіватися на краще!!!!! Nymeron, я знаю що нас туди не пустять,але коливін прийде у свідомість,можна і під його вікнами покричати трохи,це також буде дуже приємно !!!!! blush

Я дуже люблю спідвейчік ))))
wefДата: Вторник, 14.10.2008, 16:23 | Сообщение # 37
Сообщений: 3
Уважение
[ 0 ]
Награды:

повідомите коли буде збір вболівальників біля лікарні. Я також прийду підтримати Збіню. JC_ThankYou
maxizhДата: Вторник, 14.10.2008, 22:28 | Сообщение # 38
Сообщений: 211
Уважение
[ 8 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (wef)
повідомите коли буде збір вболівальників біля лікарні. Я також прийду підтримати Збіню.

Сейчас этого не нужно делать. В палату не пускают никого кроме Марека Червинского (младший брат, механик), и то на пару минут и вечером, чтоб главврач не видел. Когда Збигнев прийдёт в себя и появится возможность его навестить, я сообщу. А сейчас нужно молится Богу, чтоб Он дал полного выздоровления для Збини, и оградил его от тяжелых последствий после травмы.
АлісіньяДата: Вторник, 14.10.2008, 23:59 | Сообщение # 39
Сообщений: 18
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Дорогий наш фан-клуб і всі вболівальники, кому небайдуже те, що сталося з Червінским....Давате, любі фанати, доведемо, що ми вміємо не тільки радіти і скандувати імена наших улюблених гонщиків на треці, але ми переживаємо за гонщиків, які на жаль отримують травми...
В мене така ідея з'явилась - давайте на великому плакаті напишемо, наприкад "Збігнєв, рівненські фанати з тобою!"т.д. зберемось всім фан-клубом і сфотографуємось біля цього напису, з прапорами чи без нього і видрукуєм....Знаю, що не пускають до Збігнєва, але передамо цю фотографію батькам чи брату...і коли прийде до тями Збігнєв, я думаю, йому буде приємно отримати таку фотографію і знати, що є люди, які за нього хвилюються і не забувають.....
Як вам ідея?


"Жги по жизни как жжёшь резину и да прибудет сила в теле и вера в серце!!!"
NymeronДата: Среда, 15.10.2008, 00:53 | Сообщение # 40
Сообщений: 17
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Ідея просто супер я за......................... Буде приємно і корисно...........Звертайтесь в лічку підтримаю.................
АлісіньяДата: Среда, 15.10.2008, 01:13 | Сообщение # 41
Сообщений: 18
Уважение
[ 0 ]
Награды:

дякую, що підтримав ідею...я думаю, це реально зробити...

"Жги по жизни как жжёшь резину и да прибудет сила в теле и вера в серце!!!"
Admin4ikДата: Среда, 15.10.2008, 12:46 | Сообщение # 42
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Хороша ідея
РОМАШКАДата: Среда, 15.10.2008, 16:08 | Сообщение # 43
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

і я погоджуюсь,класна ідея,а коли він прийде в себе та трохи поправиться,обов"язково потрібно сходити до нього,правда??? я також за,тільки повідомте,що,коли де і як,ок ?????????? blush

Я дуже люблю спідвейчік ))))
BorisДата: Среда, 15.10.2008, 21:57 | Сообщение # 44
Сообщений: 215
Уважение
[ 7 ]
Награды:
За 500 постов
У меня ещё одно предложение фан-клубу:Каждый день в реанимации обходится Збигневу в 500-600 гривень,может скинемся кто сколько может,если наскребём на один день то и это будет совсем не лишним.Думаю,потом ему будет вдвойне приятнее.

Слушай всех, прислушивайся к немногим, решай сам!!!
DarkLightДата: Четверг, 16.10.2008, 10:23 | Сообщение # 45
Сообщений: 184
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Boris, полностью согласна, это было бы очень неплохо! Моральная поддержка необходима, но для начала... В общем надо собраться!

Улыбайся, завтра будет хуже :)
Форум » Міжнародний спідвей » Гонщики » Збигнев Червинский (Силён невероятно!!!)
  • Страница 3 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 9
  • »
Поиск: