[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Спідвей в Україні » Гонщики » Украинские спортсмены. (Всё что с ними происходит, и что они для этого делают.)
Украинские спортсмены.
maxizhДата: Понедельник, 04.08.2008, 21:32 | Сообщение # 31
Сообщений: 211
Уважение
[ 8 ]
Награды:
За 500 постов
Рівненський_Вепр, Как там говорится? Москва не сразу строилась? Сколько лет Трофимов занимается спидвеем? Вроде всю свою жизнь. Какое время он воспитует молодёж? Пять лет минимум. Крупные спонсоры были? Были. Кто их, спонсоров, профукал? Уж точно не СПС. Какой результат? Лутче Полюховича не вижу.
Ну а мы только первый год "рулим". И думаю, что научились мы многому.
p.s. А хотел-бы я увидеть гонку СПС против Урагана.
DZIKДата: Понедельник, 04.08.2008, 22:51 | Сообщение # 32
Сообщений: 20
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (maxizh)
Рівненський_Вепр, Как там говорится? Москва не сразу строилась?

"Москва слезам не верит"....
Живий приклад чемпіонат України серед юніорів (етап м.Рівне) рівень Онешка, Колодія мол., Омеляна, Огородніка.......
1-місце Россія, 2-Україна, 3-е Український поляк........... (хто не зрозумів про що йде річ пошукайте результати гонки) а де.... де вихованці СиПиСи.... СгН і т. д..... Результат.... Спортсмен працює на результат!!!! Тому, що результат є показником.... а не участь!


I twist pedals for a command of pigs and not only...
Рівненський_ВепрДата: Понедельник, 04.08.2008, 23:54 | Сообщение # 33
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

maxizh, очікувана відповідь, і сподіваюсь правдива. Ну, а хоча б якісь перші крокі в цьому напрямку робляться??? Ну, наприклад, невже команда не може потягнуть одного юнака, якому зараз десь 13-14 років, і зробить на нього ставку. І взагалі, мені цікаво, на деяких тренуваннях їздять діти на 125ках, хто вони і чиї вони?

Сообщение отредактировал Рівненський_Вепр - Понедельник, 04.08.2008, 23:56
kletsДата: Вторник, 05.08.2008, 00:09 | Сообщение # 34
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (DZIK)
де вихованці СиПиСи...

Ох ти й шустрий. Давай СПС поїздить 5 років зі спонсорами, а тоді спитаєш. Бо інакше таке питати шо в СПС, шо в тебе...
Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 00:28 | Сообщение # 35
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

про які 5 років ви говорите. Полюхович весною вперше сів на мотоцикл, а в кінці літа виграв Кубок Шахтаря, і вже в свій перший сезон демонстрував результати кращі за Омеляна, Колодія і решти Ко. А взагалі я пропоную забути для рівненського спідвея такі прізвища як Володимир Омельян, Володимир Колодій молодший, Михайло Онешко і решта. З них вже не буде гонщиків, з них навіть половини Полюховича чи Бородая не виросте. Майбутнє нашого спідвею - це Вітя Трофімов, чи наймолодший Колодій - ними треба займатися, а не набирать юніорів в 19 років!!!
Admin4ikДата: Вторник, 05.08.2008, 00:47 | Сообщение # 36
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (Рівненський_Вепр)
Михайло Онешко

От про цього думаю поки рано робити висновки,мав би я кошти,то вклав би в нього кошти!
А з зовсім юних,то мабуть, в Пашу(не помню прізвище)
DZIKДата: Вторник, 05.08.2008, 01:01 | Сообщение # 37
Сообщений: 20
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (klets)
Ох ти й шустрий. Давай СПС поїздить 5 років зі спонсорами, а тоді спитаєш. Бо інакше таке питати шо в СПС, шо в тебе...

Хотів відписати... але мене випередили! Рівненський_Вепр,
Таке запитання, хто ж тоді зараз тренує Колодія мол, Омеляна, Онешка? Чи вони самі по собі????
Я зробив висновок, що вони тренуванню не піддаються, або не хочуть.... ні просто мабуть бояться... їм лекше скинути газ.... це нормальний вихід!!!!! так?


I twist pedals for a command of pigs and not only...
Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 01:01 | Сообщение # 38
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Admin4ik, онешку треба змиритися з тим, що він вже СТАРИЙ, щоб їздити на такому рівні, як він їздить зараз!
РОМАШКАДата: Вторник, 05.08.2008, 09:27 | Сообщение # 39
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

Рівненський_Вепр, (А взагалі я пропоную забути для рівненського спідвея такі прізвища як Володимир Омельян, Володимир Колодій молодший, Михайло Онешко і решта ) Ну думаю забувати,ще не потрібно,та й слово якесь страшнувате ЗАБУВАТИ,можливо все ще зміниться,але не факт!!!! (Ну, а хоча б якісь перші крокі в цьому напрямку робляться??? Ну, наприклад, невже команда не може потягнуть одного юнака, якому зараз десь 13-14 років, і зробить на нього ставку. ) Знаю одного Пєтя Легецький,тренується інколи,але на мою думку саме з ним потрібно ЗАЙМАТИСЯ,потрібно досвід ВЛИВАТИ змалку,адже правильно каже DarkLight, гонщика за два місяці не виростиш!!!!!!!З ним просто потрібно регулярно займатися,менші все швидше вловлюють!!!.....Якби це було в наших можливостях,то потрібно було б зібрати чоловік 5-6 по років 12-13 дійсно бажаючих цим займатися ,та суто нимим займатися,виховувати із них достойну молодь...........,але нажальу нас по-одному виховати не можуть,а що вже говорити про декілька ((((( сумно ((( Можливо потім колись ситуація зміниться на краще,будемо надіятися !!!!Не знаю хто як, А мені здається з Віті Трофімова хтось виросте !!!!!!!!! blush

Я дуже люблю спідвейчік ))))
РОМАШКАДата: Вторник, 05.08.2008, 12:23 | Сообщение # 40
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

Tank, (Дєрзай... ) дУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ПОРАДУ ОБОВ"ЯЗКОВО ВІЗЬМУ ДО УВАГИ,ПО-ІНШОМУ І НЕ БУДЕ ,СПАСІБКІ ЗА ПЛЮСІК ))) blush blum1

Я дуже люблю спідвейчік ))))
Рівненський_ВепрДата: Вторник, 05.08.2008, 12:53 | Сообщение # 41
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Tank, мальчик, як нема що сказати в силу своєї інтелектуальної обмеженості, то краще мовчи. А через років 5-7 побачим хто якого буде рівня!

Додано (05.08.2008, 11:53)
---------------------------------------------
РОМАШКА, вже нічого не зміниться!!! Така сурова реальність, і треба це прийняти. Так як Омеляни, Колодії і Онешки їздять в свої 18-20 років в тій же Росії так їздять 13-14 річні юнаки, подивись хоча б на Цуканова - це гонщик, який в Балаково не потрапляв до основної групи підготовки (на скільки я знаю). Сайфутдінов в віці вищеназваних - вже чемпіоном світу став, а ці "таварісчі" тільки в занос вчаться їздить. Може з такими темпами в 35 вони і будуть їздить на рівні теперішнього Олега Немчука (соррі, нічого особистого), але не більше!

РОМАШКАДата: Понедельник, 11.08.2008, 10:20 | Сообщение # 42
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

Рівненський_Вепр, МДА ЗГОДНА,ТАК НЕ ТІЛЬКИ В рОСІЇ,А І У пОЛЬЩІ,лАТВІЇ!!!!Еміль Сайфутдінов став чемпіоном світу,коли йому ще 18 не виповнилося !!!!А той самий Цуканов,а як 18-19-20-річні юніорчікі всіх наших КАТАЮТЬ!!!!Той самий Кус,Гіруцький,Пуоджукс.........цей список дуже-дуже довгий,жалко що у нас рівень звісно не такий !!!!!!!!!! diablo dash2

Додано (11.08.2008, 09:20)
---------------------------------------------
РОМАШКА, мда жалко звіснощо в нас все не так ((((( можливо потім все трішки змінитться ((( Policeman


Я дуже люблю спідвейчік ))))
DarkLightДата: Вторник, 12.08.2008, 16:43 | Сообщение # 43
Уважение
[ ]
Quote (РОМАШКА)
мда жалко звіснощо в нас все не так ((((( можливо потім все трішки змінитться (((

Боюсь, до того как что-то измениться ждать очень уж долго - это мое мнение, может и слишком резко выраженое, но как есть... dash2
АлісіньяДата: Четверг, 14.08.2008, 00:42 | Сообщение # 44
Сообщений: 18
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Мені здається зараз головне закінчити сезон, зайнятися пошуком спонсорів, вийти на якусь стабільність, а тоді вже можна буде думати і про юніорів...Звісно ніхто не заперечує, що з юніорами в нас великі проблеми і ці проблеми треба вирішувати(((Але при теперішній нестабільності тяжко говорити про створення школи спідвея...надіюсь в недалекому майбутньому все зміниться на краще

"Жги по жизни как жжёшь резину и да прибудет сила в теле и вера в серце!!!"
kletsДата: Четверг, 14.08.2008, 01:49 | Сообщение # 45
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (Алісінья)
Мені здається зараз головне закінчити сезон, зайнятися пошуком спонсорів, вийти на якусь стабільність, а тоді вже можна буде думати і про юніорів...

От цікаво, юні дівчата мають більше розуму, ніж деякі дорослі бовдури...
Форум » Спідвей в Україні » Гонщики » Украинские спортсмены. (Всё что с ними происходит, и что они для этого делают.)
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: