[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Спідвей в Україні » Гонщики » Украинские спортсмены. (Всё что с ними происходит, и что они для этого делают.)
Украинские спортсмены.
Admin4ikДата: Среда, 30.07.2008, 17:41 | Сообщение # 16
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (ZORRO)
maxizh, Незнаеш не кричи а треніровкі де купи йому хоть самалет якшо нема тренеровок 2 роза в неділю нада як у поляків кожен день.

Ти так говориш ніби ти знаеш!здається Макса має безпосереднє відношення до спідвею,так що ,мабуть,тобі не варто так говорити ....
kletsДата: Среда, 30.07.2008, 18:54 | Сообщение # 17
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (РОМАШКА)
А на наших молодих спортсменів не треба гнати,тільки через те,що хтось недолюблює Трофімова,чище через щось!!!!!!Хлопці ні вчому не винні !!!!!!!

Та й ніхто і не гнав на них, вони й так лоханулися з вибором клубу, і ще гнати на них?!
РОМАШКАДата: Среда, 30.07.2008, 20:21 | Сообщение # 18
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

А я так не вважаю,вони отримали чималий досвід,разрм з Володимиром Трофімовим!!!!!!Він багато у чому їм допоміг,і допомагає )))))) blum1

Я дуже люблю спідвейчік ))))
kletsДата: Четверг, 31.07.2008, 13:07 | Сообщение # 19
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (Tank)
Та поправді вони треба були Трофімову коли тут були гонки з його органіацією - треба же ж було когось заявляти.

А ще стояти з мотоциклами біля воріт, ніби на тренування не пускають...
РОМАШКАДата: Пятница, 01.08.2008, 16:32 | Сообщение # 20
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

klets, Tank,та можливо і інші!!!!!!!!!!!! ,мда з такими успіхами,МИ ДУЖЕ ДАЛЕКО ЗАЇДЕМО !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! diablo Вибачте,але ви трішки невдячні)))забули як на гонку Незалежності,всі вболівали ЯК ТО КАЖУТЬ ДО УПАДУ,за Яріка Полюховича,це ви забули,який доречі заявив себе тут,і показав своє справжнє Я ?????Чи може ви забули,як весь минулий сезон відвідували гонки,та вболівали за команду УРАГАН??? (в якій ті самі Полюхович,Огороднік,Трофімов..............)Чи може забули коли декілька років Трофімов,Колодій,Гайдим,та царство йому небесне-Ігор Марко....ВСІХ ПРОСТО РВАЛИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Це все ви забули ????? Tank, ти мав би совість писати таку...................Да не спорю великий досвід отримали - сидіти і курити бамбук....................... !!!!!!!!!!А забули,як Огороднік зайняв друге місце на чемпіонаті з юніорів?????????Забули як Ярек з часом став ТУПО привозити суперників,що тоді робилося на трибунах,сумніваюсь,що ви тоді не раділи !!!!!!!!І ВСЕ ЦЕ ТІЛЬКИ ПЕРШІ КРОКИ!!!!!!!!!!!!!!!!А якщо ви і надалі будете ОТ БЄЗДЄЛІЯ таку .............. городити,то наших гонщиків,у яких я впевнена Є МАЙБУТНЄ,хтось замітить,навіть та сама Росія,чи Польща.............І ЗАГРЕБЕ ЇХ ОБОМА РУКАМИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ТОДІ БУДЕМО СИДІТИ І КУРИТИ БАМБУК ВСІ МИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!І ходити У ДИРОЧКУ заглядувать на пустий занедбаний трек.......................Чесно скажу мені дуже ПРОИКРО ТА СУМНО за вас !!!!!!!!!!!Потрібно мати хоча би якусь повагу,доброту,та впевненість у любому нашому наступному кроці!!!!!!!!!!!!!!!Всі ми вміємо просто сидіти і гнати..............але ще потрібно навчитися і іншому,це моя вам порада !!!!!!!!!!!!!!!! diablo dash2

Я дуже люблю спідвейчік ))))
BorisДата: Пятница, 01.08.2008, 17:31 | Сообщение # 21
Сообщений: 215
Уважение
[ 7 ]
Награды:
За 500 постов
РОМАШКА, хороший ты человек,только немножко наивна и юна.

Слушай всех, прислушивайся к немногим, решай сам!!!
DarkLightДата: Суббота, 02.08.2008, 10:32 | Сообщение # 22
Уважение
[ ]
Tank, по-моему в СЯ нормальные статьи, вполне адекватные и хорошо написаные... Но со всем остальным полностью согласна - почти любой из наших юниоров мог бы стать нормальным гонщиком Е С Л И Б Ы... а тут можно написать огромный список чего не хватает, и не важно почему так и кто виноват, но факт остаеться фактом - ездить постепенно становиться некому..............................
kletsДата: Суббота, 02.08.2008, 11:20 | Сообщение # 23
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (DarkLight)
по-моему в СЯ нормальные статьи, вполне адекватные и хорошо написаные...

Согласен! Особенно про Верес, Пульсар и Регину. Об остальных помолчу blush
DarkLightДата: Суббота, 02.08.2008, 13:35 | Сообщение # 24
Уважение
[ ]
Quote (klets)
Согласен! Особенно про Верес, Пульсар и Регину. Об остальных помолчу

Ничего не могу сказать по поводу вышеперечисленных команд, так как не интересуюсь ими, и соответсвенно не читаю данный материал... Но мне очень нравиться как пишет Кошевой (кажеться именно он пишет про спидвей?), и не знаю что он такого сказал "не так"
DarkLightДата: Воскресенье, 03.08.2008, 18:34 | Сообщение # 25
Уважение
[ ]
Tank, просто человек пишет с чувсвом юмора
DZIKДата: Воскресенье, 03.08.2008, 23:48 | Сообщение # 26
Сообщений: 20
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Quote (klets)
Согласен! Особенно про Верес, Пульсар и Регину. Об остальных помолчу

Один раз купил СЯ там про спидвей ничего не было посмотрел... несколько страниц не хватает... как раз там где спидвейная колонка, так я вернулся в ларёк и попросил что б поменяли! Тебя разводят! И продают специально газеты без спидвейных страниц!


I twist pedals for a command of pigs and not only...

Сообщение отредактировал klets - Вторник, 05.08.2008, 00:08
РОМАШКАДата: Понедельник, 04.08.2008, 12:09 | Сообщение # 27
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

Tank, ну в чомусь,я все таки з тобою згодна biggrin але свою думку відстоювати всерівно буду blum1

Я дуже люблю спідвейчік ))))
Рівненський_ВепрДата: Понедельник, 04.08.2008, 17:01 | Сообщение # 28
Сообщений: 43
Уважение
[ 2 ]
Награды:

Трофимов - це, звичайно, окрема розмова. Але я не бачу чим ці організатори відрізняються від ВТ, особливо в вихованні майбутніх спортсменів. Хотілося б почути від керівництва відповідь на питання: А що ж Ви робите для того, щоб в Рівному з'явилися юніори рівня хоча б того ж Огородніка???
РОМАШКАДата: Понедельник, 04.08.2008, 17:27 | Сообщение # 29
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

Рівненський_Вепр,( Хотілося б почути від керівництва відповідь на питання: А що ж Ви робите для того, щоб в Рівному з'явилися юніори рівня хоча б того ж Огородніка???)ЦЕ ТОЧНО!!!!А якби керівництво ще хочаби щось робило,рівень у всіх був би вищий !!!!!!!! dash2

Я дуже люблю спідвейчік ))))
DarkLightДата: Понедельник, 04.08.2008, 17:55 | Сообщение # 30
Уважение
[ ]
РОМАШКА, если будет хоть какая-то стабильность, то думаю займуться, пока это слишком сложно, гонщика не вырастишь за 2 месяца, а что там дальше будет неизвестно... это мое мнение...
Форум » Спідвей в Україні » Гонщики » Украинские спортсмены. (Всё что с ними происходит, и что они для этого делают.)
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск: