Статистика
Онлайн всего: 1 Гостей: 1 Пользователей: 0
|
Головна » 2021 » Сентябрь » 6 » Медс Хансен - виграв перший фінал ОЧСЮ
15:00 Медс Хансен - виграв перший фінал ОЧСЮ |
4 вересня у німецькому Штральзунді, відбувся перший фінал особистого чемпіонату світу серед юніорів, в якому перемогу здобув датчанин Медс Хансен.
Друге та третє місця посіли поляки Якуб Міськовяк та Віктор Лампарт відповідно. Українець Марко Левішин з двома пунктами посів 13 місце.
Результати:
1. Медс Хансен (Данія) |
3 |
1 |
2 |
3 |
3 |
|
2 |
3 |
17 |
20 |
2. Якуб Міськовяк (Польща) |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
3 |
|
2 |
20 |
18 |
3. Віктор Лампарт (Польща) |
3 |
2 |
3 |
1 |
3 |
|
3 |
1 |
16 |
16 |
4. Норік Бледорн (Німеччина) |
3 |
2 |
2 |
0 |
2 |
2 |
|
0 |
14 |
14 |
5. Френсіс Густс (Латвія) |
1 |
3 |
3 |
2 |
2 |
1 |
|
|
12 |
12 |
6. Александер Вентін (Швеція) |
2 |
3 |
1 |
3 |
1 |
|
1 |
|
11 |
11 |
7. Марк Каріон (Росія) |
в |
2 |
3 |
3 |
1 |
0 |
|
|
9 |
10 |
8. Матеуш Швідніцький (Польща) |
2 |
3 |
1 |
2 |
0 |
|
0 |
|
8 |
9 |
9. Даніїл Колодінські (Латвія) |
0 |
1 |
2 |
2 |
3 |
|
|
|
8 |
8 |
10. Петр Хлупац (Чехія) |
2 |
1 |
2 |
1 |
2 |
|
|
|
8 |
7 |
11. Лукас Бауманн (Німеччина) |
2 |
2 |
0 |
1 |
1 |
|
|
|
6 |
6 |
12. Ернест Матьюшонокс (Латвія) |
1 |
0 |
0 |
2 |
2 |
|
|
|
5 |
5 |
13. Марко Левішин (Україна) |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
|
|
2 |
4 |
14. Меттью Гіллмор (Австралія) |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
2 |
3 |
15. Стівен Горет (Франція) |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
|
|
1 |
2 |
16. Маріус Хіллебранд (Німеччина) |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
17. Ян Квех (Чехія) |
1 |
п |
- |
- |
- |
|
|
|
0 |
0 |
18. Фінн Оле Шмєтендорф (Німеччина) |
0 |
в |
0 |
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Позаїздно:
1. Хансен |
Швідніцькі |
Квех |
Горет |
2. Бледорн |
Бауманн |
Матьюшонокс |
Каріон (в) |
3. Лампарт |
Хлупац |
Левішин |
Гіллмор |
4. Міськовяк |
Вентін |
Густс |
Колодінські |
5. Вентін |
Бауманн |
Хлупац |
Шмєтендорф |
6. Густс |
Бледорн |
Гіллмор |
Горет |
7. Швідніцькі |
Каріон |
Колодінські |
Левішин |
8. Міськовяк |
Лампарт |
Хансен |
Матьюшонокс |
9. Міськовяк |
Бледорн |
Хіллебранд |
Левішин |
10. Лампарт |
Колодінські |
Горет |
Бауманн |
11. Густс |
Хлупац |
Швідніцькі |
Матьюшонокс |
12. Каріон |
Хансен |
Вентін |
Гіллмор |
13. Каріон |
Густс |
Лампарт |
Хіллебранд |
14. Вентін |
Матьюшонокс |
Левішин |
Горет |
15. Міськовяк |
Швідніцькі |
Бауманн |
Гіллмор |
16. Хансен |
Колодінські |
Хлупац |
Бледорн |
17. Колодінські |
Матьюшонокс |
Гіллмор |
Шмєтендорф |
18. Міськовяк |
Хлупац |
Каріон |
Горет |
19. Лампарт |
Бледорн |
Вентін |
Швідніцькі |
20. Хансен |
Густс |
Бауманн |
Левішин |
Півфінали: |
21. Міськовяк |
Бледорн |
Густс |
Каріон |
22. Лампарт |
Хансен |
Вентін |
Швідніцькі |
Фінал: |
23. Хансен |
Міськовяк |
Лампарт |
Бледорн |
Календар змаганнь:
4.09 |
Фінал 1 |
Штральзунд (Німеччина) |
25.09 |
Фінал 2 |
Кросно (Польща) |
1.10 |
Фінал 3 |
Пардубіце (Чехія) |
|
Категорія: Юніорські змагання |
Переглядів: 719 |
Додав: YuriyMushyn
| Рейтинг: 5.0/1 |
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі. [ Реєстрація | Вхід ]
|
Співпраця
Пропозиції про співпрацю за телефоном +380634472537 або за адресою rivne.speedway@gmail.com
Вхід
Привет: Заблукавший
Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
|