[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

  • Страница 7 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форума: maxizh  
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » СПС Ровно - Старт Гнезно (24.08.08)
СПС Ровно - Старт Гнезно
koly_rvДата: Воскресенье, 24.08.2008, 23:40 | Сообщение # 91
Сообщений: 155
Уважение
[ -1 ]
Награды:

Serhiyrw, така сама я думаю
rvs2006Дата: Понедельник, 25.08.2008, 00:27 | Сообщение # 92
Сообщений: 30
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Вот и развязка без Куса - полная жжжжж........ + Черва поламался, будем надеяться на реванш в Гнезно в полном составе, и без Колоды младшего............. bomb

Иванов и Франков молодцы старалися. JC_ThankYou


Если мафию нельзя победить, то ее нужно... возглавить.......
Rom4ikДата: Понедельник, 25.08.2008, 02:09 | Сообщение # 93
Сообщений: 7
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Філінов теж дуже старався і дуже не погано себе показав,навіть чімось і здивував,а от Нігмадзянов..навпаки засмутив....
rvs2006Дата: Понедельник, 25.08.2008, 11:45 | Сообщение # 94
Сообщений: 30
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Філінов теж дуже старався і дуже не погано себе показав.........

повністю з тобою згоден, молодець.........але польські судді є польські - в одні ворота.......... bomb


Если мафию нельзя победить, то ее нужно... возглавить.......
-ZoMaN-Дата: Понедельник, 25.08.2008, 11:51 | Сообщение # 95
Сообщений: 160
Уважение
[ 7 ]
Награды:

Quote (kushas)
Гнезно сегодня выглядело на 3 головы выше.

...и даже выше
Молодцы, они приехали победить...

Додано (25.08.2008, 10:51)
---------------------------------------------

Quote (ro230376mat)
Цуканов,Колодій-мл.-ім треба ще працювати і працювати.

bomb bomb


"Не стреляйте пианиста - он играет как может" ©

Сдаюсь тогда - когда некому будет сдаваться... ©

nalbanДата: Понедельник, 25.08.2008, 13:14 | Сообщение # 96
Сообщений: 11
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Quote (Serhiyrw)
Ти, що тільки зрозумів? А перед гонкою ясно було. Тут головне був момент бабла побільше скосить. Цікаво, яку ціна білетів буде на наступну гонку?

В мене взагалі великі сумніви, що наступна гонка буде.
А загалом, Старт молодці. Показали справжній професіональний підхід до гонки. Після недавньої поразки, вони зробили правильні висновки, і сьогодні були ще сильнішими. Конфлікт з Чіслевичем, немає проблем - підписали Стояновські. А в нас, тільки і чути було перед гонкою: Кус буде, Куса не буде, Кус буде і т.д. Навіть якби Матей і був, ІМХО, все рівно Старт переміг би. Не можна на одному гонщику виїхати в таких гонках.
Далі, чому ніхто не пояснив, чого не було Колодія, Шомберські. Я розумію, що дана інформація злякала б багатьох вболівальників, і відповідно навіть тієї кількості, яка була на стадіоні, досягти не вдалося б. Але цим керівництво ще раз показало, що головне для них - гроші.
Мені не шкода 40 грн. Я здатен платити і 50, але я хочу, щоб якщо написано початок 17-00, то щоб початок був в 17-00. Якщо в програмці надрукований склад команди, то щоб я не переписував в графі "заміна" половину того складу. А якщо вже трапилось якесь ЧП, то щоб мені чесно повідомили причину цієї заміни.
І ще одне. Дуже був прикро вражений поведінкою наших вболівальників, коли в 10 заїзді полетіли пляшки на доріжку. Хіба вони не розуміли, що можуть завдати травми гонщикам. Я вже мовчу, що в момент падіння польських гонщиків, дехто відверто радів і показував неприємні жести.
А наостанок при приємне. Дуже сподобалось привітання гонщиків, з димовими шашками і стрічками. Ось це і є справжня культура вболівання. Серед гонщиків теж виділив би Філінова і Іванова. Червінському бажаю якнайшвидшого видужування. Це був не його день.
dudiniДата: Понедельник, 25.08.2008, 13:40 | Сообщение # 97
Сообщений: 2
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Я так думаю, що Колодій ст. "святкував" День Незалежності, і був не готовий захищати кольори своєї команди. Шкода!!! А, що трапилось з Шомбєрським, невідомо!? diablo
Tox@Дата: Понедельник, 25.08.2008, 14:10 | Сообщение # 98
Сообщений: 64
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Ну ось і приїхали. Команда поломана, Колодій невідомо де пропав. Я не думаю що ми зуміємо вирвати перемогу в гостях у Гнєзно. Не відомо на скільки випав з команди Кус. Будемо чекати наступну гонку, можливо команда збиреться і керівництво отямиться, тому що з такими проблемами нам не світить 1-а ліга, а просто позор...
SnoopyДата: Понедельник, 25.08.2008, 17:07 | Сообщение # 99
Сообщений: 91
Уважение
[ 3 ]
Награды:

О пам"ятаєте той момоент коли 2 гонщики з Старту їхали в жовтих нашоломниках.....(Тоді ще польський спортсмен зазнав падіння)
Суддя якось прокоментував цю ситуацію???


LelikДата: Понедельник, 25.08.2008, 19:11 | Сообщение # 100
Сообщений: 18
Уважение
[ 0 ]
Награды:

менì здаеться,що нашоломник в нього все таки був,просто вìн злетìв при падìннì,а шолом дìйсно був жовтого кольору

speedway my way
Ruslan_MДата: Вторник, 26.08.2008, 10:09 | Сообщение # 101
Сообщений: 12
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Такого розгрому наша команда (маю на увазі рівненська) давно не зазнавала.
На наступні гонки Нігматзянова в ніякому разі не можна запрошувати. Краще нехай їде Косолапкін.
А на рахунок Шомберського (взагалі не розумію що з ним сталось, раніше він їздив набагато краще) чи Колодія, то вони всеодно нічим би не допомогли. Хіба що взяли більше очок, ніж Ленар.


Mos
BartДата: Вторник, 26.08.2008, 11:59 | Сообщение # 102
Сообщений: 70
Уважение
[ 6 ]
Награды:

Я бачив Колодія в закритому парку після гонки, він з кимось розмовляв і йому казали: " ... якого ... ти сьодні не їздив через тебе ми ......... іди ти на ... звітси ....."
РОМАШКАДата: Вторник, 26.08.2008, 13:11 | Сообщение # 103
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

Мда...............................гонка просто ....жах!!!Гнєзно молодці приїхали з певною ціллю,і добилися її !!!!Думаю вони і надалі виконають всі справи !!!!!! Policeman А КОЛИ БУДЕ НАСТУПНА ГОНКА ?????

Я дуже люблю спідвейчік ))))
kornilovДата: Вторник, 26.08.2008, 13:21 | Сообщение # 104
Сообщений: 3
Уважение
[ 0 ]
Награды:

гонку тра було почати з хвилини мовчання...памяті Коршакова...
nalbanДата: Вторник, 26.08.2008, 13:32 | Сообщение # 105
Сообщений: 11
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Quote (kornilov)
онку тра було почати з хвилини мовчання...памяті Коршакова...

+1. А то коментатору в середині гонки хтось нагадав, він озвучив інформацію і відразу включили якусь попсу.
Форум » Міжнародний спідвей » Польський спідвей » СПС Ровно - Старт Гнезно (24.08.08)
  • Страница 7 из 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • »
Поиск: