[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Спідвей в Україні » Історія » ІІ Меморіал Марка (12 жовтня)
ІІ Меморіал Марка
DarkLightДата: Понедельник, 13.10.2008, 14:55 | Сообщение # 46
Сообщений: 184
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Я в шоке, на гонке не обратила внимания, а просмотрев видео заметила: Месенц, когда Кус обьяснял ему что тот не коректно его подрезал (или что-то такое) еще и руки розпускает! Слов нет, а те что есть все равно цензура не допустит!

Улыбайся, завтра будет хуже :)
РОМАШКАДата: Понедельник, 13.10.2008, 15:33 | Сообщение # 47
Сообщений: 163
Уважение
[ 13 ]
Награды:

Мда,погоджуюсь із всіма гонка просто супер!!!!!,за Марка всю гонку сльози самі по собі лилися ((( всі гонщики просто молодці,показали дуже чудову боротьбу,всім їм велика вдячність !!!!!!Організатори також молодці,їм окрема подяка!!!Фан-клуб і всі остальні просто СУПЕР,РЕСПЕКТ всім (і мені ) дуже-дуже гарно провели Матея,думаю він колись це обов"язково згадає,і завжди буде пам"ятати,коли він їхав,я знову плакала ((( дуже жалко Збіню,але думаю з такою підтримкою,як ми,і з таким сильним духом як у нього, все у нього налагодиться,і він буде згадувати тільки приємні спогади про Рівне,і відданих вболівальників!!!!!За цілий рік дуже сильно звикла до всіх абсолютно гонщиків,не знаю як вам,а мені було дуже важко думати і дивиться як вони всі роз"їжджаються,і я знов сотий раз за день плакала :(АЖ НЕ ВІРИТЬСЯ,ТА І НЕ БУДУ ВІРИТИ ЩО МОЖЛИВО КОГОСЬ із них МИ І НЕ ПОБАЧИМО на нашому треці ,блін зараз знову буду плакати((( bomb Сподіваюсь у нас буде таке щастя,та можливість побачити їх всіх на наступний рік у нас ))) !!!!!!!!!Думаю що ми,всі вболівальники, зайняли у кожного гонщика маленьку частиночку в серці,чи душі,і вони також із щирою посмішкою та з гарними спогадами,будуть згадувати про нас!!!!!!!Ігор Марко назавжди залишиться у наших серцях !!!!!!ОООйййй,ПОКИЩО все,вилила вам душу,аж легше стало ))) blush

Я дуже люблю спідвейчік ))))
КапелькаДата: Понедельник, 13.10.2008, 21:47 | Сообщение # 48
Сообщений: 30
Уважение
[ -1 ]
Награды:

У першому заїзді меморіала Ігора Мако серйозне падіння допустили Збігнєв Червінські та Роман Іванов.За попередньою інформацією у Роми травма руки.За інформацією від нашого користувача сайту Збігнєв Червінський зараз у перебуває у комі під штучним апаратом дихання.У Збігнєва виявлено такі травми:черепно-мозкова травма, підозра на перелом хребта та пошкодження легенів.Проте є надія що сьогодні Червінський позбудеться від коми та прокинеться.

я лАФкаю сПідВеЙ!!!!
IgorM_RVДата: Вторник, 14.10.2008, 02:39 | Сообщение # 49
Сообщений: 6
Уважение
[ 0 ]
Награды:

http://www.youtube.com/watch?v=7S529rGno2w
с трибуны, снято на телефон (не моё)


Сообщение отредактировал IgorM_RV - Вторник, 14.10.2008, 02:41
Форум » Спідвей в Україні » Історія » ІІ Меморіал Марка (12 жовтня)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск: