[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Форум » Спідвей в Україні » УЛС (Українська ліга спідвею) » Каскад - Шахтар 20.05.09 м.Рівне (!)
Каскад - Шахтар 20.05.09 м.Рівне
vetroinnaДата: Вторник, 26.05.2009, 11:20 | Сообщение # 46
Сообщений: 42
Уважение
[ 1 ]
Награды:

А коли акція примирення пройде успішно команда буде називатись СПС"Каскад" ?

Все в этом мире относительно...
TygrysДата: Вторник, 26.05.2009, 11:24 | Сообщение # 47
Сообщений: 95
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Quote (vetroinna)
А коли акція примирення пройде успішно команда буде називатись СПС"Каскад" ?

lol
Акція тільки для вболівальників, нажаль
maxizhДата: Вторник, 26.05.2009, 20:03 | Сообщение # 48
Сообщений: 211
Уважение
[ 8 ]
Награды:
За 500 постов
Дорогие фан-клубисты! С всем уважением к вам, прошу на моего отца, то-есть на В.А.Жуковского, всякую фамильярную херню не нести. Он, в первую очередь, всем вам в деды годится!!! Проживёте полтинник лет, тогда будете "булькать".
И по делу:
Разве вас устраивает всего три лиговые гонки? Лично мне мало!!! А такие товарняки, типа Ополе, и я могу клепать.
TankДата: Вторник, 26.05.2009, 21:07 | Сообщение # 49
Сообщений: 4
Уважение
[ 6 ]
Награды:

Quote (maxizh)
Дорогие фан-клубисты! С всем уважением к вам, прошу на моего отца, то-есть на В.А.Жуковского, всякую фамильярную херню не нести. Он, в первую очередь, всем вам в деды годится!!! Проживёте полтинник лет, тогда будете "булькать". И по делу: Разве вас устраивает всего три лиговые гонки? Лично мне мало!!! А такие товарняки, типа Ополе, и я могу клепать.

Ок ну перше ніхто не несе всяку херню, а просто так висловлювали свою думку(він також вміє її по-своєму висловлювати)!!! Але ти в свою чергу, попроси в свого батька, щоб він описував свої чудо враження від гонок в іншій формі, без всяких там слів типу мотокружок і т д, бо так як ми є фанами цього клубу, нам в свою чергу теж є на що гніватися. Погодься! Макс і якщо він надалі буде гнать так, то кількість команд в турнірній таблиці не зміниться і гонок більше не стане(хоча мені здається, що гонок лігових буде майже так як і в тому році в 2 ПЛ 3+3+1+1=8)

Ну а про спаринг давай, я прийду - бо справжній вболівальник не переберає гонками, яких і так мало. Щасти)

Сообщение отредактировал Tank - Вторник, 26.05.2009, 21:08
TygrysДата: Среда, 27.05.2009, 00:03 | Сообщение # 50
Сообщений: 95
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Quote (Tank)
Ок ну перше ніхто не несе всяку херню, а просто так висловлювали свою думку

Тепер ОК тобі. Якщо ти висловлюєшся від усіх, тоді слухай. Просимо тебе передати твоїм колегам, що нецензурно висловлюватись на цьому сайті заборонено. Хочете висловлювати свою думку, будь-ласка. Тільки не принижуйте самі себе. Сподіваємось на ваше розуміння.
ТимчегДата: Четверг, 25.06.2009, 20:43 | Сообщение # 51
Сообщений: 204
Уважение
[ 8 ]
Награды:
За 500 постов
бггг lol

Карл Маркс: "Якщо людина перебуває в державі і не спілкується її мовою, то це або гість, або невільник, або окупант"
kushasДата: Воскресенье, 12.07.2009, 00:27 | Сообщение # 52
Сообщений: 55
Уважение
[ 3 ]
Награды:

Шахтер (УЛС) - Каскад(Экстралига) 55-32.Вопрос с чемпионством я думаю уже ясен.
Форум » Спідвей в Україні » УЛС (Українська ліга спідвею) » Каскад - Шахтар 20.05.09 м.Рівне (!)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск: