[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила форума · Пошук · RSS ]

Форум » Спідвей в Україні » УЛС (Українська ліга спідвею) » Українська ліга: міф чи реальність? (а що думаєте ви?)
Українська ліга: міф чи реальність?
vetroinnaДата: Вторник, 13.01.2009, 11:28 | Сообщение # 61
Сообщений: 42
Уважение
[ 1 ]
Награды:

Локо можливо не поїде в 1лізі. Причина-немає $. Все має вирішитись до 15 січня. А що вже про нас говорити.

Все в этом мире относительно...
Admin4ikДата: Вторник, 13.01.2009, 15:44 | Сообщение # 62
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Quote (klets)
З чого ти взяв, шо я так хочу показати? А питати дійсно потрібно в організаторів, а не в людей, які знають про лігу тільки на словах...

Олег,питав я не в бабушкі,як ти,а в члена осередку мотофедерації. Ти кажеш, шо не на словах,а скажи, шо є крім папірців про створення ліги!!!!!
Quote (klets)
Знаю не я, а одна бабушка на остановці, я просто кажу, шо почув.

Нашо цей весь цирк??
kletsДата: Вторник, 13.01.2009, 19:22 | Сообщение # 63
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (Admin4ik)
Алег,питав я не в бабушкі,як ти,а в члена осередку мотофедерації.

Агор, член осередку мотофедерації може не здогадуватися про УЛС взагалі - це не його парафія. Він причетний до проведення змагань чемпіонату України, але аж ніяк не професійної спідвейної ліги, як би там вона не називалась. Адміністратору такі речі просто необхідно знати, а не ти думаєш, що вмієш відрізняти заднє колесо від передньго і то все.
Quote (Admin4ik)
Ти кажаш шо не на словах,а скажи шо є крім папірців про створення ліги!!!!!

Крім папірців є твердий намір створити лігу, підкріплений обіцянками президентів клубів, які, в свою чергу, підкріплені бюджетами клубів. Крім цього, СКТ активно тренується в гідропарку (сьогодні відбувся вже другий день тренувань). Чи гонщики СКТ теж на словах їздять?
Quote (Admin4ik)
Нашо цей весь цирк??

Ти почав, я підтримав... Якщо це недоречно - вибач...
BorisДата: Вторник, 13.01.2009, 21:56 | Сообщение # 64
Сообщений: 215
Уважение
[ 7 ]
Награды:
За 500 постов
Могу поставить свой шарф из Кросно,что УЛС в этом году будет.
Кто хочет поспорить жду предложений blum1


Слушай всех, прислушивайся к немногим, решай сам!!!
DarkLightДата: Вторник, 13.01.2009, 21:58 | Сообщение # 65
Сообщений: 184
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Admin4ik, klets, В который раз хочется сказать "Ребята, давайте жить дружно!"

На счет УЛС... Лига 99% будет! Сказал это человек, которому лично я доверяю, по-этому и передаю...


Улыбайся, завтра будет хуже :)
kletsДата: Вторник, 13.01.2009, 22:51 | Сообщение # 66
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (DarkLight)
Admin4ik, klets, В который раз хочется сказать "Ребята, давайте жить дружно!"

Да мы дружно живем, просто Admin4ik слушает некомпетентных людей, а потом все это выкладывает здесь. Я его поправил, а он обиделся crazy
Quote (DarkLight)
На счет УЛС... Лига 99% будет! Сказал это человек, которому лично я доверяю, по-этому и передаю...

Очень сомневаюсь, что твой и мой знакомый - один и тот же человек, но мой знакомый тоже сказал, что УЛС будет. Правда проценты вероятности не называл biggrin


Сообщение отредактировал klets - Вторник, 13.01.2009, 22:54
Admin4ikДата: Среда, 14.01.2009, 01:08 | Сообщение # 67
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Алег,хоч би імя моє написав правильно,я Ігорь. І не ображавсь я...
А на рахунок ліги,то я не казав шо її не буде,тільки сказав шо поки все на словах(обіцянках,як ти сказав) і дуже надіюсь шо вона таки буде!
А на рахунок знає людина про УЛС чи ні,то не говори про людину,якщо її не знаєш,а то вона може образитись)))))))
А на рахунок коліс,то це ти трошки загнув,може образитись??
TygrysДата: Среда, 14.01.2009, 02:26 | Сообщение # 68
Сообщений: 95
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Хлопці і дівчата, не забувайте, що на папері можна навіть і заставити їздити, а от на доріжці хто поїде??? Ви просто логічно трохи подумайте і все стане на свої місця. Щоб організувати УЛС, треба стільки питань узгодити, а ми все-таки українці biggrin Так що підтримую Адмінчика. Але будемо надіятись... Може щось і вийде
DarkLightДата: Среда, 14.01.2009, 10:28 | Сообщение # 69
Сообщений: 184
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Quote (klets)
Очень сомневаюсь, что твой и мой знакомый - один и тот же человек, но мой знакомый тоже сказал, что УЛС будет. Правда проценты вероятности не называл

Ну вообще мне сказали "точно будет", но я так уж утверждать не взялась))
Quote (Tygrys)
Хлопці і дівчата, не забувайте, що на папері можна навіть і заставити їздити, а от на доріжці хто поїде??? Ви просто логічно трохи подумайте і все стане на свої місця. Щоб організувати УЛС, треба стільки питань узгодити, а ми все-таки українці Так що підтримую Адмінчика. Але будемо надіятись... Може щось і вийде

Если очень постараются, то даже гонщиков на 4 команды наберут, Львов как всегда возьмет истинного украинца Дубинина, + Цуканов, + кого-то своего вспомнят; Червоноград не пропадет, ну и у Ровно уже выхода не будет :)


Улыбайся, завтра будет хуже :)
TygrysДата: Среда, 14.01.2009, 13:33 | Сообщение # 70
Сообщений: 95
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Quote (DarkLight)
ну и у Ровно уже выхода не будет :)

В Ровно была и есть самая первая проблема- аренда трека. Если этот вопрос не решается, то сами понимаете, что будет. Один кандидат в мэры уже намекнул, что проще построить новый трек, чем со старым возиться. Так что, это ж-ж-ж неспроста cool Очень много всяких препятствий пока на пути к созданию УЛС, по крайней мере в Ровно. Я уже молчу про деньги. С гонщиками ещё как-то можно выкрутиться для начала
GorkaДата: Четверг, 15.01.2009, 12:14 | Сообщение # 71
Сообщений: 22
Уважение
[ 0 ]
Награды:

Тут, крім проблем з орендою треку, є ще проблема самого мототреку. Адже до цього часу незрозуміло, хто є його власником.
Прикрепления: 5688011.jpg (15.8 Kb)
kletsДата: Четверг, 15.01.2009, 15:43 | Сообщение # 72
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (Gorka)
Адже до цього часу незрозуміло, хто є його власником.

Відверто кажучи, не чекав такого від людини, яка в спідвеї розбирається і знає дуже багато... Стадіон належить громадській організації "Товариство сприяння обороні України" (ТСОУ).
DarkLightДата: Четверг, 15.01.2009, 16:18 | Сообщение # 73
Сообщений: 184
Уважение
[ 11 ]
Награды:

Когда-то поговаривали про то, чтоб передать стадион в собсвенность города, на разговорах все как всегда и закончилось, или хотя бы они еще ведутся?

Улыбайся, завтра будет хуже :)
Admin4ikДата: Четверг, 15.01.2009, 16:41 | Сообщение # 74
Сообщений: 707
Уважение
[ 17 ]
Награды:
За создание сайта За хорошию репутации За 500 постов За 1500 Постов
Не знаю як на рахунок цього,але здаэться 31 січня відбудуться збори осередку мотофедерації,де буде обрано нового голову!!!!!!!А на рахунок Гарвата,то мабуть,йому ще бути на цій посаді не довго.............
kletsДата: Четверг, 15.01.2009, 17:25 | Сообщение # 75
Сообщений: 262
Уважение
[ 6 ]
Награды:
За 500 постов
Quote (DarkLight)
Когда-то поговаривали про то, чтоб передать стадион в собсвенность города, на разговорах все как всегда и закончилось, или хотя бы они еще ведутся?

Если бы ТСОУ отдало лакомый кусок городу, я бы их не понял blush

Додано (15.01.2009, 16:25)
---------------------------------------------

Quote (Admin4ik)
Не знаю як на рахунок цього,але здаэться 31 січня відбудуться збори осередку мотофедерації,де буде обрано нового голову!!!!!!!

Quote (Admin4ik)
А на рахунок Гарвата,то мабуть,йому ще бути на цій посаді не довго...

Це якось пов’язано, чи просто дві інформації?
Форум » Спідвей в Україні » УЛС (Українська ліга спідвею) » Українська ліга: міф чи реальність? (а що думаєте ви?)
Поиск: